Celica Club Cyprus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

3 posters

Go down

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 Empty Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

Post by TOYOTA_CELICA Tue Dec 20 2011, 00:16

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0026Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0025Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0024Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0023Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0022Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0021Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0020Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0019Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0018Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0017Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0016Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0015Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0014Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0013Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0012Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0011Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0010Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0008Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0007Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 IMG_0006
TOYOTA_CELICA
TOYOTA_CELICA

Posts : 52
Join date : 2010-06-04
Age : 37
Location : Ag.Dometios , Nicosia

Back to top Go down

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 Empty Re: Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

Post by recycle Sun Dec 25 2011, 09:24

θέλω να πω της πατρόνας που έγραψε www.celicacyprus.com στο καπό της παρεξήγησης που προκαλεί άφθονο γέλιο να το αφαιρέσει και να απολογηθεί δημόσια. εκτός του ότι δεν έχει κανένα δικαίωμα στην σελίδα και στο όνομα του club που χρησιμοποιεί ετσιθελικά, προσβάλει την πολύχρονη και λαμπρή ιστορία του συλλόγου που είναι εγγεγραμμένος στο όνομα μου εδώ και χρόνια.
recycle
recycle

Posts : 38
Join date : 2009-10-21
Age : 44
Location : kartzi tou sopaz

Back to top Go down

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 Empty Re: Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

Post by crowbzr Wed Jan 04 2012, 12:00

Εν νομίζεις ότι είσαι λίγο υπερβολικός ρε φίλε

crowbzr

Posts : 5
Join date : 2009-11-11

Back to top Go down

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 Empty Re: Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

Post by recycle Sat Jan 07 2012, 21:17

καθόλου.
recycle
recycle

Posts : 38
Join date : 2009-10-21
Age : 44
Location : kartzi tou sopaz

Back to top Go down

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 Empty Re: Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

Post by crowbzr Tue Jan 10 2012, 13:35

recycle wrote:θέλω να πω της πατρόνας που έγραψε www.celicacyprus.com στο καπό της παρεξήγησης που προκαλεί άφθονο γέλιο να το αφαιρέσει και να απολογηθεί δημόσια. εκτός του ότι δεν έχει κανένα δικαίωμα στην σελίδα και στο όνομα του club που χρησιμοποιεί ετσιθελικά, προσβάλει την πολύχρονη και λαμπρή ιστορία του συλλόγου που είναι εγγεγραμμένος στο όνομα μου εδώ και χρόνια.

Τούτο το πράμα δεν είναι υπερβολικό; Έχετε λέσχη αυτοκινήτων και μιλάτε έτσι για τα μέλη σας; Το δικό σου αυτοκίνητο πρέπει να είναι 10 φορές καλύτερο που τούτο για να μιλάς έτσι (που δεν το νομίζω). Ο Administrator εδώ μέσα δεν βλέπει ότι γράφονται υβριστικά σχόλια εναντίον των μελών; ή συμφωνει και αυτός με τα σχόλια (που δεν έχει το δικαίωμα); Δικαιούτε να έχει ο κάθε ένας αυτοκόλλητο στο αυτοκίνητο του ότι θέλει. Ακόμα και ιστοσελίδες. Δεν είναι ετσιθελικα όπως το λες εσύ. Αν δεν σου αρέσει που σας διαφημίζει τότε να τους πεις και απο κοντά να τα βγάλει τα αυτοκόλητα. Διάβασε του και τα δικαιώματα του αν τα ξέρεις. Πολύχρονη και λαμπρή ιστορία του συλλόγου δεν την βλέπω πουθενά ούτε και οι υπόλοιποι που ασχολούνται. Εσύ που την είδες; Σοβαρευτείτε όταν αναλαμβάνετε ευθύνες και προστατέψτε τον σύλλογο αντί να γράφετε μαλακίες στα φορούμ. Αν θέλατε να κάνετε το σύλλογο καλύτερο θα κάνατε πράγματα αντί να υβρίζετε τον κάθε ένα πίσω απο την οθόνη του υπολογιστή σας (γιατί δεν νομίζω έξω στον πραγματικό κόσμο να έχετε τα αρχίδια να το κάνετε).

crowbzr

Posts : 5
Join date : 2009-11-11

Back to top Go down

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 Empty Re: Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

Post by recycle Tue Jan 10 2012, 18:07

θέλεις απάντηση?
recycle
recycle

Posts : 38
Join date : 2009-10-21
Age : 44
Location : kartzi tou sopaz

Back to top Go down

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 Empty Re: Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

Post by crowbzr Wed Jan 11 2012, 09:32

recycle wrote:θέλεις απάντηση?

Με το να με ρωτάς αν θέλω απάντηση δεν κάνεις και τίποτα... Αλλά ναι θα ήταν καλά να απαντήσεις για να κατάλαβω και γω τι γίνεται εδώ μέσα.

crowbzr

Posts : 5
Join date : 2009-11-11

Back to top Go down

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 Empty Re: Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

Post by recycle Wed Jan 11 2012, 10:19

η απάντηση έχει ως εξής:
"αν θέλει ο άχρηστος να κάμνει περιπάτους για το δικό του κκέφι και καύλα εν έχω πρόβλημα. αν θέλει να νομίζει ότι είναι η συνέχεια του celica club cyprus πάλε δεν έχει πρόβλημα. όταν το λέει και διαφημίζει ότι είναι η συνέχεια του club τότε έχει μεγάλο πρόβλημα."

και αν θέλεις να μάθεις και την ιστορία του club να σου πω μια περίληψη. την άνοιξη του 2003 δύο τρία άτομα, συμπεριλαμβανομένου του υποφαινόμενου, αποφασίσαμε να κάνουμε ένα από τα πρώτα club μη κλασσικού αυτοκινήτου στην κύπρο. μετά από προσπάθειες και ώρες που ποτέ δεν θα χαρακτήριζα χαμένες καταφέραμε να εγγράψουμε κάπου 250 μέλη. στην πρώτη εκδρομή, Ιούνη 2003 κάναμε πορεία στην Αγία Νάπα με μόλις 22 αυτοκίνητα. τον επόμενο χρόνο και είχαμε κάνει και εκδρομή στην Λάρνακα με 130-140 αυτοκίνητα. για τον ακριβή αριθμό οι απόψεις διίστανται. Την αρχή της πτώσης την προκάλεσε το burnout που είχε γράψει στο πρώτο του τεύχος ανακρίβειες για το club και για κάποια μέλη του. στην συνέχεια κάναμε κάποιες εκδρομές, Πάφο, Λεμεσό, στον Μαχαιρά, με 50-70 αυτοκίνητα.
φτάνουμε στο 2006.. ο φόρτος εργασίας από τον Μιχάλη, τον πρόεδρο μας, και η έλλειψη όρεξης από εμένα μας έφεραν στο να κάνουμε μικρές εκδρομές μόνο με το συμβούλιο, 20-30 άτομα. Αυτή η τακτική, και το δεδομένο ότι πολλοί είχαν πουλήσει τα αυτοκίνητα τους χωρίς να αφήνουν σε εμάς τα στοιχεία του αγοραστεί φέραν το club σε μαρασμό, με αποκορύφωμα στην πανευρωπαϊκή συνάντηση στην Ιταλία το 2007 και στην Ελλάδα το 2009 να είμαι το μοναδικό μέλος του celica club cyprus που πήγα. 15/3/10 είχα ένα σοβαρό ατύχημα, που με άφησε σχεδόν ανίκανο για εργασία και μακριά από την μεγάλη μου αγάπη, το αυτοκίνητο μου. ο Μιχάλης χωρίς καμιά συμπαράσταση αποφάσισε σε μια εκδρομή να δηλώσει ότι δεν θα συνεχίσει να οργανώνει το club. και κάπου εκεί παρουσιάστηκε ο χαχανούλης και είπε ότι θα αναλάβει αυτός. Άτομο άγνωστο στο club που όταν τον γνώρισα δεν σταμάτησε να γελά και δεν μπόρεσε να αρθρώσει μια κουβέντα, γιαυτό και το όνομα του. Όταν το είδα αυτό, παρόλα τα προβλήματα μου, προβλέποντας τον μέλλον, προσφέρθηκα να βοηθήσω αλλά ο χαχανούλης αρνήθηκε την βοήθεια μου, όχι άμεσα, αλλά με το να αποφεύγει καθετί που έλεγα, μάλλον λόγω ανικανότητας. Για εκείνον το να τον λένε πρόεδρο ήταν πιο σημαντικό από το καλώς νοούμενο συμφέρον του club. Εγώ τότε αποφάσισα, μιας και το club ήταν και είναι γραμμένο στο όνομα μου, με την συμπαράσταση του παλαιού συμβουλίου ότι το club είναι νεκρό, και απλά θα συνεχίσουμε τις εκδρομές μας, όπως τον παλιό καλό καιρό, χωρίς τον περιορισμό του αυτοκινήτου.
recycle
recycle

Posts : 38
Join date : 2009-10-21
Age : 44
Location : kartzi tou sopaz

Back to top Go down

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 Empty Re: Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

Post by crowbzr Wed Jan 11 2012, 11:38

η απάντηση έχει ως εξής:
"αν θέλει ο άχρηστος να κάμνει περιπάτους για το δικό του κκέφι και καύλα εν έχω πρόβλημα. αν θέλει να νομίζει ότι είναι η συνέχεια του celica club cyprus πάλε δεν έχει πρόβλημα. όταν το λέει και διαφημίζει ότι είναι η συνέχεια του club τότε έχει μεγάλο πρόβλημα."

Ωραία δηλαδή κολλάμε στα λόγια του καθενού... Αλλά σε ρωτάω εσύ μπορείς να είσαι η συνέχεια του Club; Αν ναι τότε γιατί δεν το κάνεις;

και αν θέλεις να μάθεις και την ιστορία του club να σου πω μια περίληψη. την άνοιξη του 2003 δύο τρία άτομα, συμπεριλαμβανομένου του υποφαινόμενου, αποφασίσαμε να κάνουμε ένα από τα πρώτα club μη κλασσικού αυτοκινήτου στην κύπρο. μετά από προσπάθειες και ώρες που ποτέ δεν θα χαρακτήριζα χαμένες καταφέραμε να εγγράψουμε κάπου 250 μέλη. στην πρώτη εκδρομή, Ιούνη 2003 κάναμε πορεία στην Αγία Νάπα με μόλις 22 αυτοκίνητα. τον επόμενο χρόνο και είχαμε κάνει και εκδρομή στην Λάρνακα με 130-140 αυτοκίνητα. για τον ακριβή αριθμό οι απόψεις διίστανται. Την αρχή της πτώσης την προκάλεσε το burnout που είχε γράψει στο πρώτο του τεύχος ανακρίβειες για το club και για κάποια μέλη του. στην συνέχεια κάναμε κάποιες εκδρομές, Πάφο, Λεμεσό, στον Μαχαιρά, με 50-70 αυτοκίνητα.

250 μέλη δύσκολο να το πιστέψω. Εγώ έχω ανοίξει τα πρώτα Club στην Κύπρο και κανένα δεν είχε τέτοια απήχηση πριν καν υπάρξει το Burnout. Ούτε καν το Honda, Toyota και BMW που θεωρούνταν τα μεγαλύτερα. Πορεία στη Λάρνακα με 130-140 αυτοκίνητα δεν κάνατε. Ημουν και εγώ και εκεί. Την πτώση δεν μπορώ να την καταλάβω που προκάλεσε το Burnout αφού ποτέ δεν δώσατε στοιχεία στο περιοδικό για τις συναντήσεις σας (τουλάχιστον τον καιρο που είμαι εγώ στο περιοδικό 2006-2012). Εγω προσωπικά ήρθα στο Παρκινγκ του ΓΣΠ για να ζητήσω απο εσάς να μου στείλετε υλικό αλλα και πάλι τίποτα. Φυσικά επειδή στο πρώτο τεύχος δεν ημουν εγώ θα σου γράψω και τι γράφει γιατί αυτό που διαβάζω δεν φαίνεται να είναι ανακρίβειες. Εκτός αν σας πείραξε ο αριθμός των μελών που γραφτήκανε. Αντιθέτως όλα είναι υπέρ σας στο κείμενο.

"Το Celica Club Cyprus δημιουργήθηκε τον Μαίο του 2003 και σήμερα αποτελείται απο 200 εγγεγραμένα μέλη, όλοι ιδιοκτήτες αυτοκίνήτων TOYOTA Celica. Έχει διοργανώσει αρκετά events με αποκορύφωμα την εκδρομή μας στην Λάρνακα την Κυριακή 28 Μαρτίου 2004. Είναι ο πολυπληθέστερος συνδεσμος ιδιοκτήτων αυτοκινήτου στην Κύπρο με βασικό σκοπό του την σωστή ενημέρωση γύρω απο το αυτοκίνητο. Για περισσότερες πληροφορίες αποταθείτε στα τηλέφωνα 99544773(Μιχάλης) και 99357516 (Δημήτρης) καθώς και στα mail mike@vavel.com.cy και info@celicacyprus.com. Η ηλεκτρονική μας διεύθυνση είναι www.celicacyprus.com"


φτάνουμε στο 2006.. ο φόρτος εργασίας από τον Μιχάλη, τον πρόεδρο μας, και η έλλειψη όρεξης από εμένα μας έφεραν στο να κάνουμε μικρές εκδρομές μόνο με το συμβούλιο, 20-30 άτομα. Αυτή η τακτική, και το δεδομένο ότι πολλοί είχαν πουλήσει τα αυτοκίνητα τους χωρίς να αφήνουν σε εμάς τα στοιχεία του αγοραστεί φέραν το club σε μαρασμό,
Ωραία αρα εδώ μου λές ότι το Club πηγε απο κάτω μετά απο δικό σας παραμέλημα.

με αποκορύφωμα στην πανευρωπαϊκή συνάντηση στην Ιταλία το 2007 και στην Ελλάδα το 2009 να είμαι το μοναδικό μέλος του celica club cyprus που πήγα.
Η πανευρωπαική συνάντηση δεν είναι αποκορύφωμα του Κυπριακού Club. Τα RX7 απο το 1995 κάθε χρόνο κάνουν το 7s Day παγκόσμια. Θα έπρεπε να πέρνω εγώ credit για τα επιτεύγματα τους;

15/3/10 είχα ένα σοβαρό ατύχημα, που με άφησε σχεδόν ανίκανο για εργασία και μακριά από την μεγάλη μου αγάπη, το αυτοκίνητο μου. ο Μιχάλης χωρίς καμιά συμπαράσταση αποφάσισε σε μια εκδρομή να δηλώσει ότι δεν θα συνεχίσει να οργανώνει το club. και κάπου εκεί παρουσιάστηκε ο χαχανούλης και είπε ότι θα αναλάβει αυτός. Άτομο άγνωστο στο club που όταν τον γνώρισα δεν σταμάτησε να γελά και δεν μπόρεσε να αρθρώσει μια κουβέντα, γιαυτό και το όνομα του. Όταν το είδα αυτό, παρόλα τα προβλήματα μου, προβλέποντας τον μέλλον, προσφέρθηκα να βοηθήσω αλλά ο χαχανούλης αρνήθηκε την βοήθεια μου, όχι άμεσα, αλλά με το να αποφεύγει καθετί που έλεγα, μάλλον λόγω ανικανότητας. Για εκείνον το να τον λένε πρόεδρο ήταν πιο σημαντικό από το καλώς νοούμενο συμφέρον του club. Εγώ τότε αποφάσισα, μιας και το club ήταν και είναι γραμμένο στο όνομα μου, με την συμπαράσταση του παλαιού συμβουλίου ότι το club είναι νεκρό, και απλά θα συνεχίσουμε τις εκδρομές μας, όπως τον παλιό καλό καιρό, χωρίς τον περιορισμό του αυτοκινήτου.

Απολογούμε για το ατύχημα σου φίλε αλλα όταν εμφανίστηκε ο "χαχανούλης" που δεν είναι σωστό να τον ρίχνεις έτσι και αφού το club είχε συμβούλιο γιατί δεν ανακαλέσατε εκλογές; Αυτό μπόρεις να το κάνεις όποιαδήποτε στιγμή απο την στιγμή που είσαι απο τα ιδρυτικά μέλη. Ο Αντρέας απο ότι βλέπω προσπαθεί να μαζεψει τον κόσμο με όσα πράγματα ξέρει που δεν είναι πολλά αλλά και πάλι το παλεύει. Τώρα αν δεν δέχθηκε την βοήθεια σου λάθος του μεγάλο μιας και εσύ έχεις περισσότερη εμπειρία. Όσο για το αν προτιμά να τον λένε πρόεδρο παρα να βλέπει το συμφέρον του club δεν τον νόμιζω γιατι τον βλέπω με τα δικά μου μάτια να ασχολείται και να προσπαθεί να κάνει πράγματα. Δεν μπορείς να χειρίζεσαι έτσι τους ανθρώπους φίλε επειδή πιστεύεις ότι κάνεις καλύτερα τα πράγματα απο αυτούς. Δούλεψε το πράγμα σωστά για να βγεί κάπου. Παράλληλα το ότι δεν σου έδωσε σημασία ο Αντρέας πιστεύω ότι βασίζεται αλλού. Στο ότι παρά να είσαι ενεργός δίπλα του περίμένεις να κάτσεις στον υπολογιστή για να πεις τα δικά σου. Τελοσπάντων δεν θα υποδείξω άλλα πράγματα που είναι λάθος. Αμα θέλετε να βρείτε καλώς. Αλλά δεν είναι σωστό να μιλάτε όλοι πίσω απο το μικρό σας δακτυλάκι και να περιμένετε ανταπόκριση απο μέλη και ότιδηποτε άλλο. Αντιθέτως σας προκαλώ σε συνάντηση για να τα βρείτε. Δεν θέλετε τότε είναι δικό σας πρόβλημα. Αλλα αν δεν θέλετε ότι και να είπωθεί τότε να ξέρετε ότι μόνο εσείς φταίτε.

crowbzr

Posts : 5
Join date : 2009-11-11

Back to top Go down

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 Empty Re: Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

Post by recycle Wed Jan 11 2012, 12:08

1ο πρώτο τεύχος του burnout. το γκρίζο celica που με τόσο κόπο κατασκευάστηκε από τα χέρια του ιδιοκτήτη αναγνωρίζετε από το celica club cyprus σαν το πιο όμορφο του club. άσχετο ότι το αυτοκίνητο ήρθε έτοιμο από την ιαπωνία και με το σχόλιο αυτό μηδενίζονται όλα τα άλλα αυτοκίνητα. στην συζήτηση που ακολούθησε αποχωρήσαν από το club όλα τα αυτοκίνητα (ή τουλάχιστον τα περισσοτερα) αυτοκίνητα από την λεμεσό.

το PECM είναι δική μου αρχική ιδεά
http://www.6gc.net/forums/index.php?showtopic=39821 αλλά εννοούσα αποκορύφωμα από πλευράς συμμετοχών.

το θέμα όμως δεν είναι το παρελθόν αλλά το μέλλον. και ο χαχανούλης δεν έχει. δικαίωμα του να κάμνει συναντήσεις. δικαίωμα του να νομίζει ότι θέλει. αν θέλει όμως (και έχει την ευγενή καλωσύνη) ας ιδρύσει το celica club 2 το toyota celica club cyprus ή το marka m ekapses club και να σταματήσει να χρησιμοποιεί το όνομα celica club cyprus. δεν του ανήκει, δεν έχει καμιά σχέση με την ιστορία του και ντρέπομαι για το πως το κατάντησε.

και δεν έχει καμιά σχέση με το αυτοκίνητο παπαγάλος που έχει. μπορεί να του αρέσει. μπορεί να θέλει να βάλει και λάμπες κόκκινες και να το κάνει πορνείο. δικαίωμα του. γιατί να γράψει το όνομα της σελίδας μου πάνω του? είχα του στείλει χαπάρι πολλές φορές για την πνευματική ίδιοκτησία, όχι μόνο για την σελίδα αλλά και για την χρήση φωτογραφιών και δημιουργιών που δεν του ανήκουν και ποτέ δεν έλαβε γραπτή η προφορική άδεια χρήσης.

μήπως είναι καιρός να πάμε δικαστικώς?
recycle
recycle

Posts : 38
Join date : 2009-10-21
Age : 44
Location : kartzi tou sopaz

Back to top Go down

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 Empty Re: Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

Post by crowbzr Wed Jan 11 2012, 12:21

1ο πρώτο τεύχος του burnout. το γκρίζο celica που με τόσο κόπο κατασκευάστηκε από τα χέρια του ιδιοκτήτη αναγνωρίζετε από το celica club cyprus σαν το πιο όμορφο του club. άσχετο ότι το αυτοκίνητο ήρθε έτοιμο από την ιαπωνία και με το σχόλιο αυτό μηδενίζονται όλα τα άλλα αυτοκίνητα. στην συζήτηση που ακολούθησε αποχωρήσαν από το club όλα τα αυτοκίνητα (ή τουλάχιστον τα περισσοτερα) αυτοκίνητα από την λεμεσό.

Συνεχίζω να μην καταλαβαίνω πως μειώθηκε η λέσχη μεσα απο ενα κείμενο. Πάλι πέρασαν τόσα χρόνια και δεν κάνατε κάτι να το διορθώσετε.

το PECM είναι δική μου αρχική ιδεά
http://www.6gc.net/forums/index.php?showtopic=39821 αλλά εννοούσα αποκορύφωμα από πλευράς συμμετοχών.
Μπράβο σου για την ιδέα αλλά παλι οι συμμετοχές δεν ήταν κυπριακές... Αντιθέτως όπως είπες μόνο εσύ πήγες

το θέμα όμως δεν είναι το παρελθόν αλλά το μέλλον. και ο χαχανούλης δεν έχει. δικαίωμα του να κάμνει συναντήσεις. δικαίωμα του να νομίζει ότι θέλει. αν θέλει όμως (και έχει την ευγενή καλωσύνη) ας ιδρύσει το celica club 2 το toyota celica club cyprus ή το marka m ekapses club και να σταματήσει να χρησιμοποιεί το όνομα celica club cyprus. δεν του ανήκει, δεν έχει καμιά σχέση με την ιστορία του και ντρέπομαι για το πως το κατάντησε.

Εδώ προκαλώ εγώ τον Αντρέα να κάνει αλλαγή της ονομασίας που χρησιμοποιεί. Αλλα δεν τον βλέπω να κατάντησε το club χειρότερο απο ότι ήταν.

και δεν έχει καμιά σχέση με το αυτοκίνητο παπαγάλος που έχει. μπορεί να του αρέσει. μπορεί να θέλει να βάλει και λάμπες κόκκινες και να το κάνει πορνείο. δικαίωμα του. γιατί να γράψει το όνομα της σελίδας μου πάνω του? είχα του στείλει χαπάρι πολλές φορές για την πνευματική ίδιοκτησία, όχι μόνο για την σελίδα αλλά και για την χρήση φωτογραφιών και δημιουργιών που δεν του ανήκουν και ποτέ δεν έλαβε γραπτή η προφορική άδεια χρήσης. μήπως είναι καιρός να πάμε δικαστικώς?

Παράλληλα αν είδα απο φωτογραφίες του φόρουμ το δικό σου αυτοκίνητο δεν είναι καλύτερο απο τον παπαγάλο. Αλλά πάλι κρίνεις εκείνο το αυτοκίνητο χωρίς να βλέπεις τα δικά σου. Το όνομα της ιστοσελίδας να έχεις απαίτησει να φύγει τότε συμφωνώ μαζί σου. Το χαπάρι όμως δεν πάει έτσι. Φτιάξε μια επιστολή επίσημα που να αναφέρετε στα δικαιώματα σου στο όνομα Celica Club Cyprus, αφού κάνεις και εκλογές που δεν έκανες τόσα χρόνια γιατί η λέσχη σου είναι γραμμένη με συμβούλιο (αν είναι γραμμένη). Δικαστικώς δεν χρειάζετε να πας. Απλά χαλάς περισσότερο την υγεία σου... Αλλα πραγματικά θα μπορούσες να λάβεις μέτρα που δεν θα σε έκαναν να φαίνεσαι τόσο κακός όσο φαίνεσαι αυτή τη στιγμή.

crowbzr

Posts : 5
Join date : 2009-11-11

Back to top Go down

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 Empty Re: Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

Post by recycle Wed Jan 11 2012, 12:27

ok
recycle
recycle

Posts : 38
Join date : 2009-10-21
Age : 44
Location : kartzi tou sopaz

Back to top Go down

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 Empty Re: Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

Post by TOYOTA_CELICA Wed Jan 11 2012, 13:03

Parakolou8w ti ginete mesa sto site kai i8elw na topo8eti8w kai egw se auta pou legonte.Den eipa oti den 8elw voi8ia apo tous palious i apo tous neous.Apo ton kero pou mas dilose o Mixalis oti 8eli na apoxorisi kai oti mou zitise an i8ela na analavw to club ekana polles prospa8ies gia na voi8isw kai na voi8i8w apo palious kai neous gia na sinexisoume tin endo3i istoria tou club.Stis arxes polles fores zitisa apo palious simvouli gia to pws 8a etimaza mia poreia.Ekinon ton kero DEN EIPA oti mpika proedros.!Ekana 2-3 sinantisis sto cafe gia na mporesoume na kanoume mia omada pou 8a einai energo kai den trexei gia to kalo tou club KAI OXI PROEDROS KAI ANTIPROEDROS.Os ektoutou pira apantisi apo ligous pou mporesan na voi8isoun.Esi omos Dimitri sinexia me ipovivazes kai mou eleges se site,facebook kai poreies oti eimai xaxanoulis.Giati den erxosoun apo monos s na me voi8isis stis arxes kai me afises etsi xwris voi8ia?Giati den erxosoun me to celica s stis poreies gia na mas di3is oti NAI ime edw kai 8a dwsw maxi gia na ime sto club pou toso esi kai ta alla atoma pou dimiourgisate den 8a to afisete na stamatisi.Sou zitw na vre8oume kapou opou 8elis esi kai opote 8elis esi, an mporis vevaia logo tis doulias s kai an mporw vevaia kai egw xwris pare3igisi logo e3etasewn kai doulias na vre8oume kai na lisoume epitelous ta provlimata pou mas kanoun na imaste etsi meta3i mas!
TOYOTA_CELICA
TOYOTA_CELICA

Posts : 52
Join date : 2010-06-04
Age : 37
Location : Ag.Dometios , Nicosia

Back to top Go down

Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011 Empty Re: Xalarotikos peripatos sto bouno 04 Dec 2011

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum